AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Informujemy o zmianie adresu a także bardzo prosimy o kontakt telefoniczny najlepiej po godz. 15.00.
Informujemy także, że poradnia jest czynna w godzinach umówionych wizyt.


 

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w prelekcjach dotyczących zdrowego żywienia dzieci
we współpracy Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa w Białymstoku.


W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność gościć na ciekawych spotkaniach i prelekcjach dotyczących zdrowego żywienia i zdrowego stylu życia.

Serdecznie dziękujemy firmom i instytucjom za owocną i sympatyczną współpracę 🙂

Dzięki współpracy z Fundacją „Aktywizacja – oddział w Białymstoku” mogliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z osobami niepełnosprawnymi. Zajęcia odbywały się w formie warsztatów i pogadanek tematycznych.

Dzięki uprzejmości Pani Ani Micun-Kursa z salonu kosmetycznego „Estetika” w Korycinie spędziliśmy sympatycznie czas w gronie miłych Pań na prelekcji dotyczącej insulinoporności oraz problemów z odchudzaniem.

Dziękujemy również Zespołowi Szkół Zawodowych nr 2 w Białymstoku za zaproszenie na pogadankę z młodzieżą dotyczącą tematu: „Co warto wybierać w sklepie do jedzenia?” w ramach profilaktyki nadwagi i otyłości u młodzieży szkolnej.

Można również posłuchać nas w radio. Na temat jaj i ich właściwości prozdrowotnych możecie się dowiedzieć czegoś więcej od jednego z naszych dietetyków w wypowiedzi dla radia Białystok:

http://www.radio.bialystok.pl/ekosfera/index/id/153833


Serdecznie dziękujemy kierownictwu sieci kin Helios za udział w akcji „Kino Kobiet”, która miała miejsce w dniach 15-18 stycznia 2018 roku.
Było nam bardzo miło gościć u Państwa w gronie bardzo sympatycznych Pań.
Podczas spotkania można było posłuchać krótkiego wykładu naszego dietetyka na temat problemów związanych z odchudzaniem 🙂


MENU